Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Knihy pro děti

Pohádky ověřené generacemi

31. 5. 2017

Před mnoha a mnoha lety kráčela kopcovitou krajinou našich hor vznešená paní Eliška Krásnohorská a po nuzných chalupách naslouchala vyprávění tamních obyvatel.

Vyprávění se hemžilo nadpřirozenými bytostmi, kouzly a každé z nich bylo okořeněno špetkou lidové moudrosti. Eliška Krásnohorská si tato vyprávění zapisovala a vydala je všechny v jedné knize pohádek.

Pohádky naší babičky jsou převyprávěnou verzí Pohádek Elišky Krásnohorské. V knize naleznete přes třicet známých i neznámých pohádek, ve kterých vítězí dobro nad zlem, vtip nad hloupostí a píle nad leností.

Pohádky naší babičky podpoří dětskou fantazii a vnímání základních  morálních hodnot. Navíc se tyto pohádky tradují v naší zemi už nejméně od 19. století a dotvářejí tak magii a svéráz naší země. Knihu doprovázejí černobílé ilustrace.


Tip na první čtení

29. 5. 2017

Začínajícím čtenářům je důležité vybrat tu správnou knihu, aby podnítila jejich chuť ke čtení a zájem o knihy. Rok s pejskem a kočičkou splňuje všechny nároky malých čtenářů a je ideální volbou pro první čtení.

Veselá barevná knížka je určena začínajícím čtenářům od 5 let. Pro snazší čtení jsou texty psané velkými tiskacími písmeny.  Některá slova v textu jsou nahrazena obrázky pro lepší rozvoj dětské fantazie a všestrannosti.

Obrázkové čtení je rozděleno do dvanácti krátkých příběhů pojmenovaných po měsících v roce, ve kterých je jednoduše popsán koloběh života a každodenní život v rodině včetně příhod s jejich domácími mazlíčky.


Tipy na dárek ke dni dětí

23. 5.

Den dětí se blíží. Vyberte si z naší nabídky knih a kreativních sešitů a udělejte radost svým dětem.

Čapkova Dášeňka by neměla chybět v žádné dětské knihovničce.

Pokud vaše děti patří k těm zvídavým, jistě jim uděláte radost touto encyklopedií.

Spojovačky se poslední dobou stávají hitem. Tyto jsou navíc s lákavým motivem ze světa dinosaurů. Tímto dárkem kreativně zabavíte dítko a vy budete mít alespoň chvíli čas, vypít si v klidu kávu :-)

Krtek snad nikdy neomrzí, pořiďte dětem lušťěnky s jednoduchými hlavolamy s postavičkou krtečka.

Sešity s otvíracími okénky máme v klučičí i holčičí variantě.


Zápisník malého zálesáka

10.5.2017

Už přemýšlíte, jak vaše děti stráví toto léto? A co je poslat do přírody? Třeba na tábor pod stan? Je jasné, že pro děti z města nebude lehké se vypořádat s novým prostředím a především novými nástrahami a potřebou specifických znalostí, které pobyt v přírodě přináší.

Ale protože učený z nebe nespadl, je zde pro tábornické nováčky i zkušenější trampíky náš Zápisník malého zálesáka. Zápisník zábavnou formou seznámí malé čtenáře s vědomostmi, které by jim před cestou na tábor neměly chybět. Dozvědí se, kde a jak postavit stan, jak se chovat v lese, jak a co si zabalit na výpravu, co by měla obsahovat krabička poslední záchrany nebo jak číst v mapě.

Protože ne vše si lze zapamatovat, díky malému formátu můžete Zápisník přibalit dětem rovnou i na samotný tábor. Protože kdo bývá připraven, ten nebývá překvapen.


Scrapbook – fenomenální deník!

2.5.2017

Originální deník by měl patřit k základnímu vybavení všech mladých slečen. Scrapbook je více než originální, scrapbook je fenomenální!

V cool balení nalezneš kromě deníku více než 100 samolepek, díky kterým dodáš svým zážitkům a fotkám ten správný rozměr a také 8 vzorovaných papírů pro ještě větší pestrost a bláznivost.

Každý večer si do deníku nezapomeň zaznamenat, jaký jsi měla úžasný den. Vystřihuj, vlepuj, kresli, piš, dotvářej. Do deníku se vejdou tvé zážitky, fotky, suvenýry, bláznivé nápady, výstřednosti i tajnosti. Vyzdob si Scrapbook podle své fantazie a momentální nálady.

Více

Vezměte knihu a nasedněte na vlak!

24.3.2017

Pověsti z kraje pod Vladařem

Objevte polozapomenutý kraj pod horou Vladař. S komiksovou knihou Pověsti z kraje pod Vladařem to však nebude jen tak obyčejná vycházka. Díky knize poznáte nejen celou historii od původního osídlení po 2. světovou válku, ale i bájné podhoubí tohoto magického koutu západních Čech. V knize se objevují jak postavy mýtické jako čerti, vodníci, víly a další bytosti neodmyslitelně dokreslující tajemnost tohoto místa, tak i postavy historicky doložené jako je Jan Žižka.

Více

Hurá do školy!

9.3.2017

Už za měsíc budou probíhat zápisy do prvních tříd. Kromě znalostí odpovídajících věku, by rodiče měli své děti učit především správný úchop tužky a pera. Děti by měly zvládnout namalovat jednoduchý obrázek, umět rozeznávat a používat barvy i pastelky. V naší nabídce naleznete spoustu praktických a zároveň zábavných pomůcek, díky kterým se bude dítko na tuto důležitou životní etapu připravovat formou hry a na školu se bude těšit.

Připravili jsme pro vás široký výběr cvičebnic, sešitů, písanek, tužek, pastelek a jiných výtvarných potřeb. Pracovní sešity byly navrženy zkušenými pedagogy. Děti si díky nim procvičí své grafomotorické i logopedické znalosti a dovednosti, základy počtů a prohloubí si sociální cítění. Vyhněte se stresu a začněte svého předškoláka připravovat již nyní.


Klasické české pohádky

7.3.2017

Dětství, kouzelná doba, ve které je dovoleno vše. Pouze v dětství pěvně věříte, že vše má šťastný konec. Čtením pohádek dětem před spaním, budete rozvíjet jejich fantazii, a navíc je přirozenou cestou naučíte rozlišovat základní morální hodnoty jako je dobro a zlo, vina a trest či dobrý skutek a odměna. Čtěte svým dětem před spaním pohádky z krásné knihy Klasické české pohádky a prožívejte spolu s nimi příběhy plné kouzel, nadpřirozených bytostí a šťastných konců.

V knize Klasické české pohádky naleznete ty nejznámější pohádky jako je O hloupém Honzovi, O perníkové chaloupce, O Budulínkovi a mnohé další. V knize je na čtyřicet krátkých tradičních pohádek převyprávěných hovorovým jazykem, který děti zaujme. Pohádky provázejí poutavé barevné ilustrace Petra Bauera.


Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let