Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Představujeme vám vašeho kouče

Darth Vader ví, jak čelit krizím a jít si za svým, a rád vám svou zkušenost předá. Knihu Chovejte se jako Darth Vader můžete zakoupit ve všech prodejnách Levných knih nebo níže v e-shopu.

Darth Vader

Je často prezentován jako ztělesnění absolutního zla. Je výborný stratég, je tajemný, rád manipuluje ostatními a je nepřemožitelný. Darth Vader je nejcharismatičtější postavou celé ságy Star Wars a i přes své záporné stránky nepřestává fanoušky fascinovat. Chovat se a myslet jako Darth Vader znamená věřit sám sobě, převzít odpovědnost sám za sebe, osvobodit se a naučit se rozpoznávat mezi dobrem a zlem. Darth Vader může být vaším perfektním koučem a dostat z vás to nejlepší.

V knize naleznete mnoho inspirace:

Nesuďte lidi na první pohled. Některá setkání vás obohatí.

Sněte každý den. Dělá to člověka člověkem.

Nebojte se čelit svým obavám. V tom je podstat odvahy.

Vlastností Darth Vadera:

Darth Vader je vytrvalý. Být zvědavý na závadu není: jak toho využít naučíš se.

Buďte super táta jako Darth Vader. Vzdělání je důležité je, vývoj identity svých dětí podporovat budeš.

Chovejte se k šéfovi jako Darth Vader. Respektovat hierarchii důležité je.

Ale také několik epizod z druhého konce galaxie:

Darkieho den

4:00 Vychází z meditační místnosti. Protahuje se, doplní bílkoviny a energii.

4:15 Pročítání denního harmonogramu. Zničit pět planet, schůzka s císařem, zahájit exemplární opatření vůči jednomu ze strážců Impéria. Ke konci dne rozhovor s Tarkinem. Možná doplnění alkoholu na oslavu.

4:30 Návrat do meditační místnosti. Očištění zoxidovaného brnění, vyčistit jej i zevnitř a zajít si na toaletu.

5:00 Příchod do kontrolní věže, ověření, že je personál na svých místech. Kontrola situace venku a planety Devaron. Lehká bolest hlavy. Den bude dlouhý.

6:00 Vyrušení. Zpráva od císaře: přítomnost povstalců na Takobo potvrzena. Změna programu (se dá dělat). Císař má kruhy pod očima, dost za poslední dobu zestárl.

7:00 Návrat do meditační místnosti. Nemá nic moc dalšího na práci.

7:15 Vychází z meditační místnosti. Fakt je to tam docela nuda. Půjde se projít.

8:30 Přichází na přistávací plošinu. Zkontroluje přítomné stroje. Asi deset kvadripodů, několik nevzhledných vozů s pohonem na všechna čtyři kola, dvě stovky válečných stíhaček... A ani jeden povstalec k likvidaci.

8:45 Pozornost upírá ke stíhačkám TIE a několika technikům, kteří tady pobíhají a jsou trochu nesví.

8:55 Najít TIR advanced, zkontrolovat jeho stav, detailní prověření, prohlídka zbraní. Ten můj stroj je přece jenom Kanón!

9:15 Procházka nazdařbůh po severním sektoru. Doleva, doprava, doleva, doprava a stát. Prohlídka okolí. Možná by se měl najmout interiérový designér.

10:00 Dojde k sektoru s vězni. Je prázdný, tedy skoro. Zatracení povstalci. Pokračuje v cestě až na rampu. Nějaká melodie, zpěvy, lidský hlas: "A diví se, že jen jeho, jen jeho chci mít..." Hrůza! Zjistit, odkud to vychází. Kabina: XZ3-HI (bude je muset dát vyměnit). Zavolat strážce.

10:10 Příchod stráží. "Kdo to je?" Překvapení strážce. "Já nevím, pane Vadere, omlouvám se!" Rozladěnost. "Prověřte to, důstojníku." Počítač je zapojený, infomace je předána: Mikhal Rhodo, veřejný druid.

10:15 Stojí na rampě, ten druid pořád zpívá. Bolest se stupňuje. "Důstojníku, umlčte ho." Strážce zbledne. "Já nevím, pane Vadere, já to moc neumím!" Rozladěnost. "Dobře, já to udělám..." Sevřená pěst, napojení na Sílu, zvláštní pocit v těle, průdušnice se napíná a přichází tvrdý úder vzduchem, šup, a je o jednoho méně.

11:00 Návrat do meditační místnosti. Odpočinek.

12:00 Meditační místnost se neplánovaně otevírá. Poplach. Místnost je otevřena. Okamžitá kontrola okolí. Nezdá se, že by došlo k pochybení v oblasti bezpečnosti. Co se stalo?

12:05 Nic se neděje, všechno je v pořádku. Až je to lehce stresující. Kontrola hodin s jistým pocitem osudovosti.

12:15 Příchod do strojovny. Kontrola kol a mazání stroje. Ozývá se: "Je to pro vaše dobro, to abyste nezrezivěl!" No dobře.

14:00 Poplach v kontrolní věži. Naléhavá záležitost. Mapa byla chybná, směr na Takobo není správný. bude nutné zakročit.

14:05 Kapitán ztuhne, kontrola jeho tepu na dálku. Rychlý, velmi rychlý. Najít nějakou dobře znějící větu, aby to udělalo dojem. Žádný nápad. Pořád to otravné bolení hlavy...

14:06 Strážce se dusí. Už to nebude dlouho trvat, Najít tak nějaká slova. Rychle.

14:07 "To bylo vaše poslední pochybení, kapitáne." Fajn, mohlo to být trochu kulantnější.

14:08 Zakřupání. Pustit sevření. Nehybné tělo se rozplácne na zem. Tlumený zvuk. Na palubě nikdo ani nehlesne.

14:09 "Kapitáne, máte dvě hodiny na to dorazit na Takobo." Majestátní odchod.

14:10 Obhlídku lodi dokončit v jídelně. Kontrola personálu na místě. Čtyři důstojníci, vůně uvařené kávy, okoralé sendviče. Fajn.

14:15 Odchod z jídelny. Automatické zavírání dveří. Je slyšet nějaký smích. "Velmistr si přišel pro olej, aby se promazal?" Výbuch smíchu v jídelně. Rozladěnost. Sevření zápěstí, napojení na Sílu, soustředit se. Šup. O čtyři méně.

15:00 Návrat do meditační místnosti. Bolest svalů. Trochu si zdřímnout, některé dny jsou náročné.

15:05 Uzavření meditační místnosti.

Knihu zakoupíte za 199 Kč v prodejnách nebo e-shopu.

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč