Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Nebát se přát si

Anotace

Příběhy o hledání štěstí v životě.

Blanka Milfaitová je známá marmeládová královna a úspěšná autorka dvou kulinářských cestopisů, ve kterých mísí zážitky z odlehlých regionů naší planety s recepty na nejlepší marmelády světa a lokální pokrmy. Tentokrát Blanka vyrazila do oblastí, kde jí sice nehrozí únos nebo útok nebezpečné šelmy, ale kde se musí pohybovat podobně obezřetně jako při procházce minovým polem: nejnovější putování ji zavádí do světa literatury. V literatuře jde především o sílu a váhu slov, a Blanka podobně jako ve svém životě nevsadila ani zde na jistotu a bezhlavě se vrhla do hlubin své duše a života, aby z nich na světlo vytáhla padesát jedinečných příběhů o hledání štěstí v životě.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Blanka Milfaitová (*1977) je známá marmeládová královna a úspěšná autorka dvou kulinářských cestopisů, ve kterých mísí zážitky z odlehlých regionů naší planety s recepty na nejlepší marmelády světa a lokální pokrmy. Narodila se v Plzni (1977), vystudovala gymnázium a následně začala studovat Pedagogickou fakultu Západočeské univerzity. Na Šumavě v obci Srní si otevřela Slunečnou kavárnu. Od roku 2012 se dala do výroby domácí marmelády pod značkou Naše dobroty, v roce 2013 uspěla na Worlds Marmalade Awards v Anglii (vyhrála dokonce třikrát po sobě 2013, 2014, 2015) a tím její úspěchy zdaleka neskončily. V roce 2014 připravila spolu odborníky největší marmeládu na světě, 108 kilo vážící sklenici. Je maminka dvou dcer, běžkyně, cestovatelka, žena, která si plní své sny.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020444622
Autor
Blanka Milfaitová
Kód zboží
172808
Počet stránek
184
Rozměry
205 x 136 x 15
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč