Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Morová rána

Anotace

Samostatné vydání druhého humoristického románu americké spisovatelky o jejím onemocnění tuberkulozou, který vyšel dosud v českém překladu jen jako součást knihy Co život dal a vzal. Přes vážné téma léčení v tuberkulózním sanatoriu je knížka svěžím vyprávěním plným jemného humoru i sebeironie, zachycujícím a humorně vykreslujícím jak plejádu postav – pacientů, jejich příbuzných či personálu, tak svérázné vypořádávání se zákeřnou nemocí.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Betty MacDonaldová (1908 - 1958 ) byla americká spisovatelka, autorka memoárových románů - její romány byly vesměs autobiografické. Humoristický žánr obohatila čtyřmi romány, které otevřeně a volně vypovídají o době, ve které žila. Svou bezprostředností, upřímností si získaly její romány velkou oblibu. Tuto oblibu zahájila vydáním knihy Vejce a já r.1945. MacDonaldová čerpá náměty z vlastního života - nesčetné množství lidí, dobrých i zlých příhod atd. Nikdy beznadějně nepropadá sebelítosti a pesimismu, ale předkládá nezdolnou naději. Mezi jejích pět sourozenců patří také neméně úspěšná spisovatelka Mary Bardová.

Přečtěte si ukázku na našem blogu!


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788025720301
Autor
Betty MacDonaldová
Kód zboží
152512
Počet stránek
232
Rozměry
20 x 145 x 208
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let