Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Otevřené dveře

Anotace

Příběh plný lásky, tepla a humoru o dívce se spoustou kuráže a vášně a jejím boji za lepší život.
Po celý svůj krátký život má jedenáctiletá Rose Websterová zavřené dveře do přívětivějšího světa. Vyrůstá v chudinské čtvrti v Londýně se sourozenci, jejichž násilí se snaží vyhýbat, a s věčně opilým otcem. Pěstuje si neuhasitelnou žízeň po vědění a přesvědčení, že ona a všichni, které miluje, si zaslouží lepší život. Všechno, co Rose má, je bystrá mysl a vůle přežít. Dokáže si otevřít dveře a uchopit příležitost být „někým“?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Beryl Matthews se narodila v Londýně, ale nyní žije v Hampshiru. Vyrůstala v rodině nadšených čtenářů, a knihy byly vždy velmi důležitou součástí jejího života. Když byla mladou dívkou její ambice byla stát se profesionální zpěvačkou, ale kvůli nedostatku financí musela začít pracovat v kanceláři, kde se vypracovala z donašečky čaje až na finanční kontrolorku. Mezi její koníčky patří psaní, čtení, plavání a golf.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072438815
Autor
Beryl Matthews
Kód zboží
179763
Počet stránek
368
Rozměry
210 x 147 x 37
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY