Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Kdo mě zabil?

Anotace

Lehce potrhlý spisovatel na stopě vlastnímu vrahovi. Humorná detektivka o spisovateli, který vyšetřuje vlastní smrt.
Gabriel Wells, úspěšný spisovatel, vynálezce a milovník spirituálních záhad, se jednoho rána probudí… mrtvý. Nechce se mu však věřit, že by zemřel přirozenou smrtí. Tato domněnka se mu velmi rychle potvrdí, a protože ho zvědavost jemu vlastní neopouští ani po smrti, rozhodne se přijít na to, kdo ho zabil. Společně s Lucy Filipini, mladičkým médiem, se pokoušejí objasnit tajemství Gabrielovy smrti – ona v hmotném světě a on v tom neviditelném.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bernard Werber (*1961, Toulouse) je francouzský sci-fi spisovatel a novinář. patří k autorům, jejichž díla se vzpírají zavedeným žánrovým škatulkám. Vybaven rozsáhlými znalostmi z desítek vzájemně odlehlých vědních oborů píše svým osobitým stylem příběhy, které navzdory tomu, že se skládají z řady dílčích epizod a motivů, nepostrádají silný literární výraz a jednotnou dějovou linii. Je až neuvěřitelné, že spisovatel, který dokáže zábavnou a čtenářsky přístupnou formou využít ve svých knihách poznatky z kulturní historie a entomologie, fyziky a antropologie, šamanismu a astronomie či medicíny a religionistiky, měl údajně v dětství problémy s pamětí! V mládí zanechal studia práv, aby se mohl věnovat žurnalistice; živil se jako volný novinář a několik let přispíval do vědecké rubriky časopisu Le Nouvel Observateur. Jeho nejznámějším dílem je Mravenčí trilogie (Mravenci; Den mravenců; Revoluce mravenců). Věnuje se často i tématům jako jsou duchové (Říše andělů]) či zážitky blízké smrti (Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti). Jeho knihy byly přeloženy do 35 jazyků a prodalo se jich 15 milionů výtisků.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075971951
Autor
Bernard Werber
Kód zboží
182077
Počet stránek
392
Rozměry
37 x 150 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč