Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Anotace

Dramatický milostný příběh na pozadí jedné z největších katastrof první světové války. 
Luxusní zaoceánský parník Lusitania se na poslední plavbu z New Yorku do Liverpoolu vypravil 1. května 1915. O týden později jej jen několik kilometrů od irského pobřeží zasáhlo německé torpédo a loď šla během několika minut ke dnu. Zemřelo 1 195 osob. Tato katastrofa výrazně ovlivnila průběh první světové války. 
Květen 2013 
Sarah je americká spisovatelka, která marně hledá téma pro další knihu. Jednoho dne náhodou objeví starý kufřík po svém pradědovi Patrickovi, který pracoval v roce 1915 jako stevard na palubě Lusitanie. V kufříku nalezne něco, co by mohlo změnit historii. Rozhodne se okamžitě odjet do Anglie hledat více informací. 
Duben 1915 
Caroline je bohatá Američanka, která obývá se svým manželem Gilbertem kajutu první třídy na parníku Lusitania. Míří za obchodem do Evropy, kde běsní velká válka. Gilbert je neustále zaneprázdněný, nepřestává pracovat ani na lodi. Caroline už nebaví hrát roli manželky úspěšného podnikatele a je ráda, když na palubě potkává starého přítele Roberta. Čím více času s ním tráví, tím více se zajímá o napjaté dění kolem. Brzy pochopí, že se na palubě odehrává něco tajného a nebezpečného. 
Tess cestuje druhou třídou. Aby měla na jídlo, musela od dětství krást. Už toho ale začíná mít plné zuby. Tohle má být její poslední loupež. V Anglii se provdá a začne nový život. Alespoň to jí slíbil její snoubenec. Čím více se ale loď přibližuje k evropským břehům, tím méně tomu věří. Co se doopravdy děje a komu ještě vlastně může věřit? 
Skleněný oceán je druhou knihou velmi úspěšné autorské trojice Beatriz Williamsové, Lauren Willigové a Karen Whiteové.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Beatriz Williamsová je americká autorka. Po vydání románů A Hundred Summers a The Summer Wives se dostala do povědomí čtenářů historických romancí. Vystudovala Stanfordovu univerzitu a Kolumbijskou univerzitu a několik let pracovala v New Yorku a Londýně v oblasti strategického poradenství. Žije v Connecticutu se svým manželem a čtyřmi dětmi.

Lauren Willigová napsala 19 románů, které byly přeloženy do více než deseti cizích jazyků. Získala diplom z Yaleovy univerzity a nastoupila na doktorandské studium na Harvardské univerzitě. Její čtenáři si nejvíce oblíbili sérii Pink Carnation z období napoleonských válek. Dnes žije v New Yorku a živí se psaním.

Karen Whiteová napsala více než dvacet románů. Mezi její nejvýznamnější literární počiny patří série nazvaná Tradd Street. Narodila se v Londýně, ale nyní žije se svým mužem ve státu Georgie.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075656490
Autor
Beatriz Williamsová , Lauren Willigová , Karen Whiteová
Kód zboží
185381
Počet stránek
416
Rozměry
29 x 152 x 216
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč