Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Tajemství života po smrti

Anotace

Převratná knížka uznávaného novináře a moderátora, který se zabývá paranormálními jevy a na základě svých poznatků napsal toto čtivé a oceňované dílo. Přináší odpovědi na znepokojující otázky: Co se vlastně stane, když člověk zemře? Jaký je to pocit? Proč je lidem zatěžko opustit tento svět a své bližní? A jak je to s těmi, co zemřou náhle a nečekaně, napříkald při nehodách? Jak náš zármutek ovlivňuje osoby, které už přešly na onen svět? Autor píše velmi upřímně, s přesvědčením a mimořádným osobním nasazením. Jeho vyprávění vzbuzuje naději a úžas.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Barry Eaton je známý moderátor, mnoho let pracoval pro australskou společnost ABC a televizní i rozhlasové stanice. Přednášel na fakultě žurnalistiky v Sydney. Původním povoláním je herec. Uplatnil se také jako autor scénářů k mnoha dokumentárním snímkům. Zároveň je ovšem uznávaným odborníkem na astrologii, osobní rozvoj a výklad intuice. V současnosti uvádí internetový rozhlasový pořad RadioOutThere.com, kde se každý týden věnuje metafyzickým a paranormálním jevům.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075496003
Autor
Barry Eaton
Kód zboží
156712
Počet stránek
264
Rozměry
206 x 144 x 25
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2017

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let