Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Anotace

Pro rodinu uděláte i nemožné…
Bylo mi teprve pětadvacet, chtěla jsem žít a hlavně si užívat. Myslela jsem si, jak moc jsem dospělá. Byla jsem matka a vedle sebe jsem neměla muže, ale kluka. Proto jsem ho opustila, abych se vrhla do otevřené náruče pekla! Došlo mi rychle, co je skutečně zač… Ale mnohem déle mi trvalo, než jsem se osudu dokázala postavit. Bolí to! Cítím, jak moc to bolí. Mám pocit, že mě to rozežírá zevnitř, nemohu polykat. Nikdy jsem takovou bolest nezažila. Nevím, proč to potkalo zrovna mě. Nevím, co tak strašného jsem musela v životě udělat. Vidím jeho smutné a vykulené oči, které tolik nesnáším. Vidím stesk a paniku v jeho tváři, kterou bych nejraději zfackovala. Cítím, jak zrychleně dýchá, přesto mu ani teď nedokážu odpustit. Nenávidím ho a to vím jistě! Až na samém lidském dně jsem zjistila, že jsem doopravdy silná. Zachránila jsem svého manžela, syna, dceru, dvě týrané děti a nakonec i sama sebe.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Barbora Walterová Benešová (*1984) pracovala 15 let jako novinářka v několika zpravodajských médiích, například v Deníku. Nyní působí jako tisková mluvčí městského na městském úřadě v Mělníku. Od roku 2015 vydala tři knihy: Dívka, která nesměla mít sny, Dívka, která ztratila budoucnost a Došel nám čas. V září 2019 jí vyšel další román V náruči kanibala.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075462732
Autor
Barbora Walterová Benešová
Kód zboží
184022
Počet stránek
240
Rozměry
24 x 146 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Fortuna Libri Publishing s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč