Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Hříchy panství Cavendon

Anotace

Závěreční díl historické ságy Panství Cavendon z pera oblíbené anglické spisovatelky.
Válka si vyžádala na Anglii vysokou daň. Panství Cavendon čelí bankrotu a rody Swannových a Ighamových se dostávají do pře. Když na povrch prosákne hluboko pohřbené tajemství, stane se právě rodinné sídlo hrozbou pro všechny. Dokážou se oba rody spojit, aby zachránily jméno rodiny a svou budoucnost?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Barbara Taylor Bradford (*1933) se narodila v Leedsu v severoanglickém hrabství Yorkshire. Mladičká dívka už velmi brzy ukázala, že má literární nadání. V šestnácti letech se stala reportérkou listu Yorkshire Evening Post a o čtyři roky později postoupila na londýnskou Fleet Street jako redaktorka a zároveň sloupkařka. V roce 1979 napsala svůj první román Zámožná žena. Posléze následovaly další úspěšné tituly, řada z nich se postupně stala předlohami k televiznímu zpracování. Romány B.T. Bradford se vyznačují přesvědčivým vykreslením rodinné atmosféry, pohody, hlubokého citu a lásky. Barbařina díla byla přeložena do čtyřiceti jazyků a prodávají se po celém světě.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075437839
Autor
Barbara Taylor Bradford
Kód zboží
181891
Počet stránek
304
Rozměry
27 x 137 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let