Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Spánková revoluce

Anotace

Transformujte svůj život noc po noci! Vyřešte své problémy se spánkem a vyřešte své problémy spánkem!
Nacházíme se uprostřed krize způsobené spánkovou deprivací, která má dalekosáhlé důsledky – pro naše zdraví, pracovní výkon, vztahy a také pro naši spokojenost. Spoluzakladatelka a šéfredaktorka zpravodajského webu The Huffington Post ve své nové knize směle prohlašuje, že to, co skutečně potřebujeme, je spánková revoluce. Získat zpět kontrolu nad svými životy můžeme pouze tak, že obnovíme svůj vztah ke spánku.
V dnešním zrychleném, vždy připojeném, neustále vystresovaném a spánkově deprivovaném světě je naše potřeba kvalitně prospané noci důležitější – a současně nepolapitelnější – než kdykoli předtím. Spánková revoluce bije na poplach kvůli celosvětové spánkové krizi a zároveň nabízí podrobný plán, jak dosáhnout velkého spánkového procitnutí, které nám pomůže transformovat naše životy, společenství i celý svět.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arianna Huffingtonová, rodným jménem Arianna Stassinopoulos, (*1950, Athény) je řecko-americká podnikatelka a novinářka, zakladatelka blogu Huffington Post, z něhož se stalo velmi rychle vlivné americké médium. Narodila se v chudé řecké rodině. Ve svých šestnácti letech opustila Řecko a s matkou odjely do Anglie. Zde díky stipendiu vystudovala ekonomii na Girton College na Cambridgské univerzitě, kterou absolvovala roku 1972. V Anglii byla partnerkou známého politického komentátora Bernarda Levina. Napsala v té době několik populárně naučných knih - o Pablu Picassovi či krajance Marii Callasové.
V roce 2005 založila internetový blog Huffington Post. K jeho popularitě přispělo, že do něj od počátku přispívala řada celebrit. Navzdory její konzervativní minulosti, blog se rychle profiloval liberálně, což korelovalo s rostoucí nespokojeností s politikou republikánského prezidenta George W. Bushe v americké veřejnosti. V roce 2009 měl již Huffington Post 22 milionů návštěvníků měsíčně. Úspěch z blogu rychle udělal regulérní médium s desítkami zaměstnanců. Blog byl nakonec označen za „nejčtenější blog světa“. V roce 2011 ho Huffingtonová prodala obří korporaci AOL. Vliv v médiu ale neztratila, získala pozici prezidentky a šéfredaktorky. Německou pobočku získalo vydavatelství Burda.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072526819
Autor
Arianna Huffingtonová
Kód zboží
183507
Počet stránek
316
Rozměry
31 x 155 x 212
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Nakladatel
Nakladatelství Práh s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč