Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Žhavé olovo, chladné železo

Anotace

Mick Oberon - Kniha první

Mick Oberon by mohl být jen dalším z řady soukromých oček třicátých let, nebýt toho, že na rozdíl od nich schovává pod kloboukem špičaté uši a pod svrchníkem nosí namísto osmatřicítky kouzelnou hůlku. Už dávno se Mick, jeden z posledních šlechticů Fae, obrátil ke svým lidem i dvoru zády. Když ale vezme případ, v němž jde o nalezení dcery gangstera, která byla před šestnácti lety zaměněna za podvržence, vedou stopy Micka z chicagského podsvětí do skrytého Podsvětí, kde při hledání únosce a řešení případu musí soupeřit s politikařením a mafiánskými praktikami Fae.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ari Marmell (*1974) je americký spisovatel a autor počítačových her na volné noze. Narodil se v New Yorku a žil v různých městech, ačkoli, díky svému psaní a hraní počítačových her, skutečně žije spíše v jiných světech. Sám je autorem různých doplňků ke hrám Magic nebo Dračí doupě.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075530394
Autor
Ari Marmell
Kód zboží
177492
Počet stránek
336
Rozměry
164 x 110 x 28
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč