Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Moriarty

Anotace

Sherlock Holmes je mrtvý, zanechte všech nadějí. Krátce poté, co se s profesorem Moriartym zřítil do hlubiny Reichenbašských vodopádů, přijíždí do Evropy americký pinkertonský detektiv Frederick Chase. Má informace o tom, že Moriartyho záhy nahradil jiný arcizločinec a nyní řádí v Londýně. Chase a jeho pomocník Athelney Jones ze Scotland Yardu se ho s využitím starých dobrých holmesovských taktik pokusí dopadnout...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Anthony Horowitz (*5. dubna 1956 Stanmore, Middlesex) je oblíbený a plodný britský spisovatel a scenárista. Proslavil se především sérií románů o dětském agentu tajných služeb Alexu Riderovi.

Narodil se v židovské rodině. Píše především dětské knihy. Jeho knihy se prodávají ve více než dvaceti zemích po celém světě. Za své dílo byl nominován na nespočet cen. Jako scenárista napsal scénáře k televizním seriálům jako Vraždy v Midsomeru, Poirot nebo Foylova válka. Žije v severním Londýně.

Anthony Horowitz ve svém novém románu kongeniálně navazuje na A. C. Doyla a jeho legendární příběhy o Sherlocku Holmesovi. Jako první totiž po mnoha letech získal oficiální svolením, od dědiců práv na dílo A.C. Doyla,  aby opět oživil legendárného detektiva a jeho asistenta dr. Watsona v románu Dům hedvábí. Příběh Moriarty pokračuje v podobném duchu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788025713983
Autor
Anthony Horowitz
Kód zboží
168625
Počet stránek
336
Rozměry
35 x 152 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč