Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Outsider

Anotace

Napínavý grishamovský thriller o moci a pomstě z pera renomovaného právníka a spisovatele A. Franzeho.
Gray Hernandez, absolvent právnické fakulty s nepříliš nadějnými vyhlídkami, se díky náhodě nečekaně stane nejnovějším soudním asistentem u Nejvyššího soudu, získá si vlivné přátele i přízeň krásné kolegyně. Jenže jen co začne novému životu přivykat, obrátí se na něj FBI se znepokojivou informací a prosbou o spolupráci při pátrání po pachateli řady vražd. To ovšem mladík ještě netuší, že se v hledáčku FBI záhy ocitne i on sám. A tak se vydává na závod s časem a ve světě plném tajemství musí odhalit pravdu dřív, než vrah udeří znovu – v sázce je totiž opravdu mnoho.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Anthony Franze je uznávaným washingtonským právníkem, odborníkem na odvolací soudy. Zúčastnil se více než třiceti případů projednávaných americkým Nejvyšším soudem, jeho výroky citovala přední periodika jako The New York Times, Washington Post či Chicago Tribune. Zároveň vyučuje právo na domácích i zahraničních institucích a přispívá do prestižních právních časopisů (mj. Harvard Journal of Law and Policy Review Online, Notre Dame Law Review, University of Pennsylvania Journal of Constitutional Law). Je také viceprezidentem ITW, mezinárodní organizace sdružující autory thrillerů. Debutoval v roce 2012 románem The Last Justice. Právnický thriller Advokátova dcera (2016) je jeho druhým titulem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076175747
Autor
Anthony Franze
Kód zboží
183946
Počet stránek
352
Rozměry
26 x 132 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč