Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Malý princ pro malé i velké

Anotace

Od svého vydání v roce 1949 okouzlil Malý princ Antoina de Saint-Exupéryho miliony čtenářů. Jak děti, tak dospělé naprosto pohltil příběh obyvatele malého vzdáleného asteroidu, který cestuje po různých planetách za hledáním přátelství, až nakonec přistává na Zemi.
V této nově ilustrované knize si můžete znovu připomenout slavné pasáže z knihy Malý princ. Duchovní autor Anselm Grün si vybral svoje nejoblíbenější části a k nim přiřadil svůj komentář. Sám vždy cítil velké spříznění s tímto textem a díky tomu si můžete číst myšlenky obou mistrů zároveň. Známé ilustrace dostaly v této knize nový nádech a s moudrostí Anselma Grüna se o Malém princi dozvíte možná mnohem víc než kdy jindy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Anselm Grün je německý katolický kněz, benediktinský mnich, ekonom, filozof a teolog. Je mimořádně úspěšným autorem duchovní literatury a hlavním ekonomem opatství Münsterschwarzach. Napsal okolo dvou set knih. Řada z nich byla přeložena do několika jazyků.

Ilustrátorka Mascha Greune vystudovala komunikační design a ilustrovala spoustu knih pro děti i dospělé. Působila také jako ilustrátorka pro vydavatele, časopisy a agentury. Žije se svou rodinou nedaleko Mnichova.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076176164
Autor
Anselm Grün
Kód zboží
183891
Počet stránek
60
Rozměry
11 x 224 x 245
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Pragma
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč