Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Instagirl

Anotace

Změníš se, když budeš svůj život sdílet online?
Isi potřebuje změnu. A tak svůj instagramový účet věnovaný domácímu králíčkovi smaže a založí si nový s názvem @Easy4ever. Jakmile umístí první selfie „svého lepšího já“ začnou přibývat lajky. Dokonce i její nedostižná spolužačka Kim, vždy perfektně nalíčená a vystrojená jako z magazínu, se o ni začne zajímat a nabídne jí své přátelství. A tak Isi začne svému zevnějšku a svému účtu věnovat čím dál víc času. „Svět tam venku tě miluje!“ tvrdí Kim. Ale co svět tady a teď? Opravdu jsou noví kamarádi a velký svět tam venku lepší než stará parta, která stále drží pohromadě a napjatě sleduje, kam se Isi a Kim řítí? Zdá se, že Isi si to musí prožít na vlastní kůži. Vypořádat se s ránami pod pás stojí vždy spoustu sil, odvahy a podpory nejbližších přátel.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Annette Mierswa pracovala pro film, divadlo i tisk a dnes působí v Hamburku jako spisovatelka na volné noze. Její knížky pro děti a mládež byly přeloženy do několika jazyků a oceněny různými cenami. Příběh Lola na hrášku se dočkal i filmového zpracování. Annette Mierswa získala stipendium německého literárního fondu a pořádá veřejná čtení a workshopy tvůrčího psaní. Žije v Hamburku a má dva syny. V Nakladatelství Vašut vyšel její román pro dívky Instagirl.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075410344
Autor
Annette Mierswa
Kód zboží
180588
Počet stránek
200
Rozměry
210 x 135 x 17
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč