Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Za 15 minut filozofem

Anotace

Užitečná, zábavná a zajímavá příručka, která se zabývá klíčovými otázkami lidské existence a našeho pojetí toho, co znamená být člověkem.  Nenásilnou, zábavnou formou  představuje klíčové otázky života a ukazuje, jak důležitá může filozofie pro náš každodenní život. 
Každá kapitola knihy se věnuje nějaké závažné otázce, kterou si kladli největší myslitelé světa a kterou si klademe i my - včetně těch o povaze věcí, o tom, kdo jsem a proč cítíme, co cítíme. Kniha je přitom napsána velice přístupně; lze ji otevřít kdekoliv a prostudovat si jen danou část, nebo ji lze přečíst celou jedním dechem.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Anne Rooney (*1959, Birmingham) je britská spisovatelka, autorka knih pro děti a mládež, též učitelka anglického jazyka a literatury. Studovala a získala doktorát na Trinity College Univerzity v Cambridgi. Poté vyučovala angličtinu a středověkou francouzskou literaturu. Jako spisovatelka pro děti i dospělé píše knihy o historii, filozofii a z oblasti vědy a techniky. Žije v Cambridge v Anglii spolu s dcerami a zvířaty. Je členkou Royal Society of Arts.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024252841
Autor
Anne Rooneyová
Kód zboží
179177
Počet stránek
304
Rozměry
152 x 153 x 19
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2016

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let