Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Popel Londýna

Anotace

Londýn, 1666. Plameny dosud největšího požáru v historii Londýna zachvátily katedrálu sv. Pavla a odkrývají tajemství, která měla zůstat skrytá. Uprostřed chaosu nalézáme mrtvolu muže se svázanýma rukama za zády a bodnými ranami na krku. Jak ale najít vraha, když většina obyvatel sama bojuje o přežití? Všemu přihlíží James Marwood, syn odsouzeného zrádce a neochotný vládní informátor, který je donucen pachatele najít. Marwood je brzy vehnán do mimořádného nebezpečí, ale i náruče záhadné mladé ženy, kterou před plameny zachránil. Řádění vraha však ještě není u konce a další oběť na sebe nenechá dlouho čekat.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Andrew Taylor (*1951) je nejuznávanějším britským autorem žánru historické krimi. Vyrostl ve Východní Anglii. Vystudoval King's school, Ely a Woodbridge school. Přednášel Angličtinu na Emmanuel College v Cambridgi. Jeho první kniha, "Caroline Minuscule" (1982), zvítězila v 'Memorial Award Johna Creaseyho Autorů Krimi Asociace ve Velké Británii'. Od té doby napsal spoustu dalších oceněných titulů. Mezi nimi například romány Malý Američan, Němý, Anatomie duchů. Andrew je ženatý, má dvě děti. Se svou rodinou žije už spoustu let v Colefordu v 'the Forest of Dean' na hranicích Anglie a Walesu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072527090
Autor
Andrew Taylor
Kód zboží
171978
Počet stránek
422
Rozměry
40 x 156 x 213
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč