Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Cena 149
Není dostupné
Anotace

Provokativní, strhující a neodbytný severský akční thriller jež sklidil uznání i úspěch u čtenářů.
Piet Hoffman je bývalý zločinec a nejlepší tajný agent švédské policie. Pracuje pod krycím jménem Paula a o jeho existenci ví pouze jeden člověk. Nyní má splnit nejtěžší úkol: doručit do jedné z nejpřísnějších švédských věznic zásilku amfetaminu pro polskou mafii a tím získat její důvěru. Úspěch pro Pieta znamená šanci získat novou identitu a začít nový život se svou rodinou. Dobře si uvědomuje, že je ve světě násilí na všechno sám a že nesmí nikomu věřit... a zrada se dostaví hned vzápětí.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Roslund & Hellström – švédský tandem autorů kriminálních románů složený z novináře Anderse Roslunda (*1961) a aktivisty a spisovatele Börgeho Hellströma (1957–2017). Dvojice byla literárně aktivní od roku 2004 až do Hellströmovy smrti v roce 2017. Anders Roslund předtím 15 let pracoval jako novinář pro Rapport News , Aktuellt a Kulturnyheterna. Börge Hellström, bývalý trestanec, byl jedním ze zakladatelů organizace Kriminellas Revansch i Samhället (KRIS), která se věnuje rehabilitaci bývalých zločinců. Dvojice debutovala kriminálním románem Odjuret (angl. The Beast ).


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076176911
Autor
Anders Roslund , Börge Hellström
Kód zboží
183896
Počet stránek
560
Rozměry
37 x 133 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let