Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Povědomá temnota

Anotace

Před temnotou, která se ukrývá v nás samých, nelze uniknout. Strhující příběh matky, která poté, co je její dcera zavražděna na městském hřišti už nemá co ztratit a rozhodne se pátrat po spravedlnosti na vlastní pěst.
Malé městečko ve státě Missouri. Na místním dětském hřišti se najdou těla dvou zavražděných dívek. Eve Taggertová, zoufalá zármutkem nad ztrátou své dcerky, která byla jednou z obětí, chce za každou cenu zjistit, kdo je pachatelem odporného zločinu. Temná úskalí života pro ni nejsou cizí, vyrůstala totiž v těch nejbídnějších podmínkách na okraji společnosti, v otlučeném karavanu, s drogově závislou a ne zrovna láskyplnou matkou. Stálo ji mnoho sil vymanit se z tohoto prostředí… a nyní ji pátrání po pravdě a spravedlnosti přivádí znovu na okraj lesů, do matčina karavanu.

Od autorky čtenářsky úspěšného titulu Dívky z Roanoke.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amy Engel je americká spisovatelka a bývalá advokátka. Po střední škole, navštěvovala University of Kansas, kde strávila čtyři roky. Po promoci se přestěhovala do Washingtonu, kde začala studovat právnickou fakultu na univerzitě v Georgetownu. Jakmile dokončila studium, vrátila se do Kansas City, kde 10 let vykonávala advokátní praxi. Když se vdala za kolegu advokáta a přišly děti, rozhodla se zůstat doma a rozdělit si čas mezi mateřství a psaní. Je autorkou sérií The Familiar Dark, The Roanoke Girls a The Book of Ivy.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075931931
Autor
Amy Engel
Kód zboží
185708
Počet stránek
320
Rozměry
27 x 142 x 216
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Pavel Dobrovský - BETA s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč