Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Anotace

Pozoruhodná novela mladé autorky zachycuje výsek života Adély, mladé holky, pro niž se v patnácti otvírá lákavý svět dospělých, plný zdánlivě neomezených možností. Zprvu citlivá a jaksi popudlivá k životu se snaží probojovat tak trochu zoufalým způsobem k čemukoliv, co připomíná štěstí. Ale brzy se dostane do věku, kdy si uvědomí, že karty, které byly rozdány, se už nezmění. Neustále se snaží něco rychle změnit, rychle žít, rychle dobýt svět, a přitom se nehne z místa. Její pubertální boj o lepší život střídá boj dospělé ženy, jejíž snaha neustále být lepší než ostatní vyznívá marně v patnácti, ve dvaceti i ve třiceti. A nemění se ani bar Ticho, kam se v noci chodí skrýt před realitou… a sama před sebou.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alžběta Bublanová (*1984, Brno) je česká spisovatelka. Vystudovala Literární akademii Josefa Škvoreckého. V roce 2012 debutovala sbírkou povídek Čtyři stěny, za niž získala Cenu Karla Hynka Máchy. V následujících letech jí vyšly knihy V Tichu (2016), Odraz ode dna (2017), Barák (2019) a Ti, kterým se narodíš (2020).
Pracuje jako lektorka psaní v „Kurzech z obýváku“. Jejím otcem je bývalý ministr vnitra František Bublan. Má dva sourozence. Je vdaná, její muž se jmenuje Ondřej a mají spolu dceru Julii. Od osmnácti let žije v Praze.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024930077
Autor
Alžběta Bublanová
Kód zboží
179168
Počet stránek
208
Rozměry
206 x 132 x 20
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč