Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Tajemství energie

Anotace

Přírodními metodami k dosažení fyzické i duševní harmonie.
Tajemství celkové pohody spočívá ve zvládnutí životní energie. Všechny ty diety, potravinové doplňky, cvičení a terapie mohou fungovat (konečně!) jen tehdy, jestliže je dokážete propojit se samou podstatou energetického toku.
Tato práce odhaluje zapomenutou moudrost léčitelských postupů z celého světa, včetně tradičních metod, jež Alla Svirinskaja zdědila po ruských předcích. Ve své knize nás poprvé seznamuje se svým unikátním postojem k dávným postupům – přizpůsobených ovšem modernímu člověku. Její ucelený přístup k fyzickým, emočním, mentálním a spirituálním oblastem změní váš život. Praktikujte Allin program krok za krokem a staňte se vlastními léčiteli.

Úvodní slovo napsala známá herečka a "moudrá čarodějka" Květa Fialová.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alla Svirinskaja vyrostla v rodině, kde má léčitelství úctyhodnou tradici už nejméně pěti generací. Sama má medicínské vzdělání v Londýně. K tisícům nemocných, kterým už do dnešního dne pomohla, patří kromě „obyčejných“ lidí i řada celebrit a členů britské královské rodiny. Kromě léčení pořádá také po celém světě hojně navštěvované pracovní semináře.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073594077
Autor
Alla Svirinskaja
Kód zboží
181561
Počet stránek
336
Rozměry
29 x 133 x 205
Vazba
Lepena
Rok vydání
2013

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let