Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

(M)Učednice

Anotace

Minulost nedokáže nikdo smazat. …ale je možné se vzepřít? Děsivý, fascinující thriller, zneklidňující a napínavý od první stránky.
Její matka už ve svém domě spáchala několik vražd a nejenom to – v záchvatech pomatení mučí svoji dceru, aby se hrůz účastnila. Matka předtím taková nebyla a měla svoje děti ráda, a Annie matku ji přese všechno ještě pořád miluje, ale jediný způsob, jak může strašlivým událostem udělat konec, je udat ji na policii. Annie pak dostává v životě druhou šanci. Má novou identitu, jmenuje se teď Milly, a žije v nové, zámožné pěstounské rodině, díky které dokonce začne chodit do prestižní soukromé školy. Jenomže pokračující vyšetřování jí dalšími a dalšími výslechy připomíná tragickou minulost. Milly má být hlavním svědkem obžaloby v soudním procesu s její matkou, který se neúprosně blíží. Otřesená Milly se trápí pochybami – převažují u ní zděděné předpoklady, nebo ji víc ovlivňuje to, co dobrého i hrozného dosud zažila? Dokonce i v novém domově Milly potkávají nesnesitelné chvíle, když ji šikanují její vrstevnice. Napětí se už nedá unést, svědomí v ní bojuje se smrtelným vábením a ona se musí definitivně rozhodnout. Dokáže zapřít matčinu krev a uniknout běsům? Vzepře se našeptávání démonů a zaplatí za to, anebo se stane učednicí své matky?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ali Land (*1980) po absolvování univerzity s diplomem v oboru mentální zdraví strávila 10 let jako zdravotní sestra pro děti a dospívající s duševními problémy v nemocnicích a školách ve Velké Británii a Austrálii, a také jako zdravotní sestra na psychiatrickém oddělení. Psát začala ve třiceti letech a hned její první román (M)učednice vyšel ve třiadvaceti jazycích. Teď je z ní spisovatelka na plný úvazek a žije v západním Londýně.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073354817
Autor
Ali Land
Kód zboží
184009
Počet stránek
336
Rozměry
34 x 153 x 232
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Nakladatel
LEDA spol. s r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let