Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Černobíle: I jednoduché situace mohou mít někdy složitá řešení

Anotace

Román o tom, že i jednoduché situace mohou mít někdy složité řešení a obyčejné věci se nás mohou neobyčejně dotýkat.
S předsudky v mysli bojuje snad každý z nás, a tak i na první pohled nevinný, bezvýznamný incident může mít dalekosáhlé následky. Emin pohled na svět je ovlivněný temným stínem, který ji nutí reagovat zcela iracionálně. Václav okolo sebe šíří pozitivní energii, ale smutek, který tíží jeho samotného, je k neunesení. Lea sebrala odvahu a odešla od tyranského manžela, ale dokáže žít bez luxusu a pohodlí, na něž byla zvyklá? Tomáš je muž silných mravních zásad, ovšem kvůli Emě by nad nimi měl najednou přimhouřit oči… A mezi nimi všemi Ben a Maria, Afričan a Češka. Opravdu je láska tak silná, aby dokázala zaoblit ostré hrany dvou naprosto odlišných kultur?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alexandra Bajnarová pochází ze Studénky na Severní Moravě, kde také vystudovala střední zdravotnickou školu, nicméně v oboru nikdy nepracovala, protože se profesionálně většinou pohybovala v oblasti cestovního ruchu. Od devatenácti let žije v Praze se svým mužem a dvěma dětmi. Je vášnivou milovnicí literatury a román Černobíle je její prvotinou.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024940267
Autor
Alexandra Bajnarová
Kód zboží
183910
Počet stránek
192
Rozměry
18 x 133 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Ikar
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč