Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Všichni psi mého života

Anotace

Autobiograficky, tragikomicky laděný příběh jednoho lidského života, v němž psi různých ras, povah a věku mají své nezastupitelné místo. Příběhy, u kterých slzy smíchu vystřídají ty opravdové, protože je psal život a v něm slunce stále nesvítí… 
Pokud je psí nebe poblíž toho lidského, určitě tam potom zajdu navštívit své psy… slibuje v prologu pozoruhodné knížky Aleš Dostál, zkušený prozaik, lesník a myslivec a především zanícený chovatel psů.
V časovém oblouku padesáti let trvání jeho chovatelské stanice nám předkládá autentické příběhy několika generací psích kamarádů na pozadí života svého a svých nejbližších. 
Čtenáře tak jistě zaujmou a pobaví osudy ohařů, jagdteriérů, kokršpanělů, jezevčíků drsnosrstých, bíglů, basset houndů, modrých gaskoňských bassetů až po trpasličí hladkosrsté jezevčíky, kteří autorovi, jak říká, při psaní radili jako první čtenáři. Jezevčík se totiž, jenom když trochu chce, číst naučí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aleš Dostál, absolvent Vysoké školy zemědělské v Brně, zkušený prozaik, lesník a myslivec a především zanícený chovatel psů, se narodil v roce 1946 ve Svinově. Pracoval jako lesník na několika lokalitách severomoravského pohraničí a v současnosti žije v Radkově na Opavsku. Prvotinu Aleše Dostála vydal ostravský Profil v roce 1981 pod názvem Řeky pramení v horách. Populární se staly tituly Ještě jednou se nebát (1985) Povahou neodpovídá předpisům (1988) nebo Velikonoční jelen a příběhy loveckých psů (2011). Posledním titulem je román Když prší jehličí (2021).


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788088298489
Autor
Aleš Dostál
Kód zboží
183718
Počet stránek
208
Rozměry
17 x 137 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Nakladatelství Jiří Nosek – Klika
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč