Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Vetřelec - Covenant

Cena 89
Není dostupné
Anotace

Oficiální románová verze filmu Vetřelec - Covenant.

Posádka kolonizátorské vesmírné lodi Covenant cestou ke vzdálené planetě na druhém konci galaxie objeví, jak se zprvu domnívá, ztracený ráj. Ve skutečnosti však jde o temný svět plný nebezpečí. Když narazí na hrozbu, která se vzpírá veškeré představivosti, musí se pokusit o riskantní útěk.

Uznávaný autor Alan Dean Foster se rovněž vrací do vesmíru, s nímž se poprvé setkal při oficiálním románovém přepisu původního filmu o vetřelci. Vetřelec - Covenant je klíčový příběh, který tomuto filmu předcházel a vede k událostem, z nichž se odvíjí jedna z nejděsivějších ság všech dob.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alan Dean Foster (*1946) je americký spisovatel a scenárista. Narodil se v New Yorku a vyrůstal v Los Angeles. Potom, co získal bakaláře z politologie a magisterský titul v oboru filmového umění na UCLA (1968, 1969), strávil dva roky jako propagační textař v jedné reklamní agentuře. Svoji kariéru spisovatele začala, když August Derleth koupil dlouhý Fosterův dopis v lovecraftovském duchu (z roku 1968) a publikoval ho jako krátkou povídku v magazínu The Arkham Collector. Prodeje povídek do dalších magezínů následovaly hned poté. První román The Tar-Aiym Krang koupila Betty Ballantine a vydala v Ballantine Books v roce 1972. Od té doby se Foster objevoval občas s humornou, častěji uštěpačnou, ale vždy vzdělávací krátkou tvorbou ve všech důležitých SF periodikách stejně jako v originálních antologiích a několika ročenkách "Best of the Year". Doposud vydal přes sto prací.

 


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026906476
Autor
Alan Dean Foster
Kód zboží
173004
Počet stránek
304
Rozměry
200 x 128 x 28
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY