Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Antoine de Saint Exupéry v obrazech a dokumentech

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Chtěl být pouhým zahradníkem, ale nakonec prošel tolika obory, tolika profesemi a povoláními, že se jeho život podobá ruským matrjoškám, z nichž každá, od největší po nejmenší, skrývá tisíc a jedno tajemství. Antoine de Saint Exupéry tak prožil řadu skvělých osudů, o nichž přináší svědectví toto dílo, bohatě doložené většinou dosud nepublikovanými dokumenty, uloženými v archivu Consuelo de Saint Exupéryové.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Martine Martinezová Fructuosová je manželkou Josého Martineze Fructuosa, jenž byl dvacet let tajemníkem Consuelo de Saint Exupéryové a po její smrti roku 1979 se stal jejím univerzálním dědicem. Od té doby se snaží oživovat její dědictví a udržovat její památku. Napsala Consuelin životopis, jenž pod názvem Une mariée vetue en noir (Nevěsta v černém) vyšel roku 2010.

Rovněž Alain Vircondelet, univerzitní pedagog a spisovatel, je známým životopiscem velkých postav literárního a duchovního světa, například Alberta Camuse, Marguerite Durasové, Francoise Saganové, Balthuse, Séraphine de Senlisové, Blaise Pascala, Arthura Rimbauda, Jana Pavla II., Charlese de Foucaulda... Dnes je pokládán za jednoho z největších odborníků na Saint Exupéryho, jemuž věnoval řadu děl.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073918095
Autor
Alain Vircondelet , předmluva Martine Martinezová Fructusová
Kód zboží
152389
Počet stránek
192
Rozměry
25 x 237 x 290
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2013

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč