Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Manželka

Anotace

Jeho skandál, její tajemství… Šokující thriller řítící se jako vozík na horské dráze domácího násilí.
Angela potkává Jasona na večírku, pro který zajišťuje občerstvení. Je přesvědčená, že jejich romance bude jen krátkodobý úlet, jak to ostatně bývá mezi letními hosty a místními. K jejímu překvapení má však Jason, úspěšný profesor ekonomie, jiné plány. Následující léto se vezmou.
Manželství je pro ni skvělou příležitostí začít znovu a jinak. Se synem se odstěhuje na Manhattan, kde nikdo nic netuší o její tragické zkušenosti z mládí. S Jasonem navíc tvoří perfektní pár.
Po šesti letech se Jason díky úspěchu své knihy a rostoucí proslulosti v médiích stává známou osobností. Tím se ale najednou dostává příliš pozornosti i Angele, která o to ani v nejmenším nestojí. Jejich dokonalý život se začne hroutit ve chvíli, kdy jedna ze stážistek na univerzitě vznese proti Jasonovi obvinění ze sexuálního obtěžování a další žena, Kerry Lynchová, přijde s ještě mnohem závažnějším tvrzením.
Jason prohlašuje, že je nevinný, a Angela mu věří. Když však Kerry záhadně zmizí, musí Angela přehodnotit svůj pohled: jak na muže, jehož si vzala, tak na ženu, které se rozhodla nevěřit.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alafair Burke (*1969) - americká spisovatelka, bývalá státní zástupkyně, nyní profesorka trestního práva, je autorkou bestsellerů, mezi které patří samostatné thrillery  nebo Ta lepší z nás, Ex, Long gone If You were here či dvě série úspěšných detektivních příběhů. Spolu s Mary Higgins Clarkovou je také spoluautorkou série V podezření. Alafair žije na Manhattanu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073595753
Autor
Alafair Burke
Kód zboží
182943
Počet stránek
336
Rozměry
33 x 135 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč