Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Tady a teď: Milující pozornost

Anotace

Vynikající knížka oblíbeného spisovatele, moudrého muže plného laskavosti a humoru. Autor, který působí ve funkci duchovního vůdce Západoaustralské buddhistické společnosti, je proslulý jako vynikající spisovatel, duchovní učitel a řečník, a proto je často zván na různé akce a přednášky. V této knize ukazuje, jak spojením bdělosti a laskavosti získáme nový přístup. Jeho praktikování přináší fyzické i duševní zklidnění; tím umožňuje léčení a uzdravování nejen sebe, ale i jiných lidí. Buďme tedy nejen bdělí, ale současně i laskaví.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ajahn Brahm (Peter Betts 7. srpna 1951), je britsko-australský buddhistický mnich Theravada . V současné době je Ajahn Brahm opatem kláštera Bodhinyana v Serpentine v západní Austrálii , duchovní poradce buddhistické společnosti ve Victorii, duchovní poradce buddhistické společnosti v jižní Austrálii , duchovní patron buddhistického společenství v Singapuru , patron Brahmova centra v Singapur, duchovní poradce projektu Anukampa Bhikkhuni v UK a duchovní ředitel Buddhistické společnosti v západní Austrálii (BSWA).


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075491688
Autor
Ajahn Brahm
Kód zboží
179169
Počet stránek
136
Rozměry
205 x 130 x 17
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let