Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Cesta běžce: Pohled do bájného světa japonských běžců

Anotace

Vítejte v Japonsku, zemi běhu zaslíbené, kde je největší sportovní událostí roku vytrvalecká štafeta, kde si firmy drží vlastní běžecké týmy a platí sportovcům jako zaměstnancům, kde maratonští mniši uběhnou tisíc maratonů za tisíc dní, aby dosáhli osvícení. Adharanand Finn, autor oceňované knihy Běhání s Keňany, se s rodinou odstěhoval do Japonska, aby přišel na kloub tomu, jak funguje zdejší běžecká kultura, produkující každý rok nevídané množství špičkových vytrvalců. Finn v Japonsku pozoroval týmovou spolupráci a tvrdou dřinu, které místní běžce vyzdvihují na světovou úroveň a zároveň je brzdí, poznával japonský přístup ke sportu a k životu, potkával atlety a trenéry, kteří se systému vymykají, a v neposlední řadě se dozvěděl hodně o sobě a své krizi běžeckého středního věku. Fascinující čtení pro každého, koho zajímá, proč běháme a jak se běhá jinde ve světě.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Londýnský rodák Adharanand Finn (*1973) je nadšený běžec, který už jako mladík trénoval profesionály. V roce 2011, společně s manželkou a třemi dětmi, přesídlil na půl roku do Keni, Mekky nejlepších běžců planety, aby objevil jejich tajemství. Finn pracuje jako reportér pro časopis Runner's World a pravidelně přispívá do deníků The Independent a The Guardian. Jeho první kniha Běhání s Keňany byla přeložena do několika jazyků a stala se bestsellerem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020441843
Autor
Adharanand Finn
Kód zboží
180034
Počet stránek
216
Rozměry
240 x 163 x 17
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let