Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Gustík Smutník a strašidelný trezor

Cena 49
Není dostupné
Anotace

Gustík a Ema svádí tuhý boj s novým nepřítelem, požíračem stínů, který se lstivě převlékl za zmrzlináře. Místo radosti rozsévá hrůzu a obě děti pronásleduje po temném domě, který je ještě strašidelnější a zlověstnější než dřív. Jde mu o jediné – získat pro krutého lorda Obsidiána tajemný trezor na noční můry, aby vypustil na svět ty nejděsivější zlé sny.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adam-Troy Castro (*1960) je americký autor fantastiky. Bakalářské studium sdělovací techniky dokončil v roce 1983. Poté krátce pracoval v reklamě, aby následně vystřídal řadu různých zaměstnání převážně v oblasti služeb. V roce 1995 se odstěhoval na Floridu, dnes žije v tamním Miami, je nadšeným a častým návštěvníkem kin a velmi rád kreslí. Spisovatelem z povolání je od roku 2003. Kratší práce publikuje už od roku 1989 a nevedl si při tom vůbec špatně, opakovaně pronikal do nominací na nejprestižnější žánrová ocenění. Dlouhá léta se marně odhodlával k napsání svého prvního románu a nakonec si ho odzkoušel „nanečisto" v komerčně úspěšných příbězích o komiksovém Spider-Manovi aby posléze skutečně napsal i svůj první autorský román Emissaries From the Dead (2008), jenž zaznamenal okamžitý úspěch a vedle čtenářské chvály si vysloužil i Pamětní cenu Philipa K. Dicka. 


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075435385
Autor
Adam-Troy Castro
Kód zboží
169233
Počet stránek
192
Rozměry
18 x 137 x 201
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY