Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Gustík Smutník a kradač lidí

Cena 49
Není dostupné
Anotace

Gustík žije v černém domě obklopeném černým plotem a zahaleném mlhou. Sám je napůl kluk a napůl stín. Strašidelný dům nesmí opustit, a tak nemá žádné kamarády. Smutně pozoruje, jak se naproti do růžového domku stěhuje rodina se dvěma školačkami. Rád by se s nimi seznámil, ale ví, že existuje pádný důvod, proč se jeho pochmurnému domu vyhýbat.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adam-Troy Castro (*1960) je americký autor fantastiky. Bakalářské studium sdělovací techniky dokončil v roce 1983. Poté krátce pracoval v reklamě, aby následně vystřídal řadu různých zaměstnání převážně v oblasti služeb. V roce 1995 se odstěhoval na Floridu, dnes žije v tamním Miami, je nadšeným a častým návštěvníkem kin a velmi rád kreslí. Spisovatelem z povolání je od roku 2003. Kratší práce publikuje už od roku 1989 a nevedl si při tom vůbec špatně, opakovaně pronikal do nominací na nejprestižnější žánrová ocenění. Dlouhá léta se marně odhodlával k napsání svého prvního románu a nakonec si ho odzkoušel „nanečisto" v komerčně úspěšných příbězích o komiksovém Spider-Manovi aby posléze skutečně napsal i svůj první autorský román Emissaries From the Dead (2008), jenž zaznamenal okamžitý úspěch a vedle čtenářské chvály si vysloužil i Pamětní cenu Philipa K. Dicka. 


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075434173
Autor
Adam-Troy Castro
Kód zboží
169232
Počet stránek
176
Rozměry
16 x 136 x 201
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY