Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Báječný čas života

Anotace

Dvě ženy, dvě generace, jedno velké dobrodružství nového začátku. Hřejivý, optimistický příběh plný humoru, vyprávějící o přátelství navzdory času a věku. 
Erin a Lydia se setkávají ve chvíli, kdy se každé z nich rozpadl život na kousky. Věkem je dělí dvě generace, ale přesto jedna ve druhé nalézají oporu, sympatie a inspiraci. Společně se pustí do nového rozjezdu Lydiina byznysu se starožitnostmi a restart jejich života právě začíná... 
Šestadvacetiletá Erin má všechno, o čem kdy snila – skvělou práci, milujícího snoubence a nejlepší kamarádku, na kterou se může vždy spolehnout. Nebo si to aspoň myslela, než snoubence a kamarádku přistihla spolu v posteli. Její život je v troskách a ona se rozhoduje od něj odstřihnout a přestěhovat se jinam. 
Osmasedmdesátiletá Lydia, otřesená z náhlé ztráty manžela, krátce po jeho smrti zjistí, že jí nejen zdaleka neříkal všechno, ale navíc ji zanechal v ochromujících dluzích. Aby je byla schopna splatit, rozhodne se pronajmout jeden z pokojů svého domu. A tak se seznámí s Erin.
Obě sarkastické, ale citlivé ženy si padnou do oka, a když spolu později na půdě Lydiina domu naleznou dopis od Jacka, Lydiiny první lásky, se kterým nemluvila už padesát let, a navíc se pokusí oživit Lydiin původní obchod se starožitnostmi, pouštějí se do možná největšího dobrodružství svého života.
Dojemný, ale s vtipem vyprávěný příběh provází láska v každém slova smyslu – přátelská, mateřská i romantická. Román Báječný čas života je i plný smutku, slz a zrady, které ale dokáže překonat přátelství, odvaha do nového začátku, smysl pro humor a snad i láska.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Abby Williamsová, vlastním jménem Fiona Fordová (*1976), je britská spisovatelka a novinářka s více než osmnáctiletou praxí v denících Sun, Daily Mirror či Daily Express a lifestylových časopisech Cosmopolitan, Woman’s Health a Look. Kromě románu Báječný čas života jí od roku 2017 vyšlo šest knih v několika žánrech pod třemi různými jmény. Začala dvoudílnou knihou žánru feel-good z pohledu mopse A Pug like Percy a A Puppy Called Hugo jako Fiona Harrison, pod pseudonymem Ruby Reynolds napsala román z druhé světové války Promise a pod svým skutečným jménem taktéž druhoválečnou ságu The Spark Girl a zatím dvoudílnou sérii The Liberty Girls.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076250857
Autor
Abby Williamsová
Kód zboží
184661
Počet stránek
360
Rozměry
40 x 126 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Metafora
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč